Malezja Vlog z podróży

Autostop na Borneo – jedziemy do Sabah! [VLOG#1]

AUTOSTOP NA BORNEO – VIDEORELACJA

Wielu nas namawiało, aż w końcu komuś się udało! I choć z kamerą nie rozstajemy się od samego początku, to dopiero teraz zaczniemy dzielić się z Wami tym, co u Dzielów na drodze piszczy. Będzie swojsko, zabawnie, szczerze, śpiewająco, nawet edukacyjnie, małżeńsko, rodzinnie, znowu śmiesznie, energicznie, czasem śpiąco, przygodowo, przede wszystkim jednak autostopowo! Bo o przygodę, autostop i bycie razem chodzi w naszej podróży. Taki dobry film akcji. Aaaa! I regularnie będzie, jak się spodoba. Więc jak Wam się spodoba (albo jak trochę tylko) to polajkujcie nas, napiszcie, że fajne (że super też może być) i udostępnijcie ten wpis. Pokażcie rodzicom, rodzeństwu, żonie, co się pająków boi, babci i dziadkowi (co na myśl o autostopie za głowę się łapią) i w ogóle śmiejcie się z nami. Będziemy wdzięczni, bo trochę się napracowaliśmy I FilmFabrykat też bardzo (animacja i montaż) i Piotr Pluta (motywacja i muzyka) (dziękujemy Wam zdolne chłopaki )
Zatem pierwszy odcinek video z serii „Na Nowej Drodze Życia Autostopem” już na naszym kanale YouTube. Dźwięk na full, obraz też i lecimy!

Zachęcamy Cię też do zasubskrybowania naszego kanału na YouTube (jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś), żeby nie przegapić żadnego odcinka.

 

Podobne wpisy