Współpraca

Jesteśmy młodzi, energiczni, nie boimy się nowych wyzwań, szybko reagujemy na zastane sytuacje, nawet jeśli są dla nas kompletnie nowe, wymagają dużo wysiłku. Nie brakuje nam pomysłów i kreatywności w ich realizacji. Każde z nas ma inne predyspozycje, inne zainteresowania, wiedzę z różnych dziedzin. Ktoś nam ostatnio powiedział, że idealnie się uzupełniamy. Razem możemy wszystko, tego się trzymamy. Więcej o nas przeczytasz TUTAJ.

Jeśli my, nasza podróż, nasz blog, zainteresowaliśmy Cię, widzisz możliwość współpracy – reklama Twojego produktu/usługi, wspólna realizacja ciekawego projektu, jesteśmy otwarci na Twoją propozycję.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Aktualnie jesteśmy cały czas w podróży: przez różne kontynenty, lądy i oceany, w wielkich miastach i małych wioseczkach, wśród lokalnych społeczności, na łonie niezwykłej i różnorodnej natury. Nie stronimy od atrakcji turystycznych, szukamy jednak zawsze czegoś więcej: więcej relacji z ludźmi, więcej ich życia, więcej autentyczności, więcej nowych przeżyć, nowej wiedzy.

Praktycznie codziennie zdajemy relację z naszej podróży na kanałach społecznościowych

Facebook (ok. 23k. użytkowników)

Instagram (ok. 5300 użytkowników)

YouTube (ok. 2200 subskrybentów, ponad 150k wyświetleń), coraz częściej tutaj na blogu.

Dzięki temu możemy zaproponować:

  1. Wpisy reklamujące Twój produkt/usługę,
  2. Recenzje produktu/usługi,
  3. Zdjęcia produktu/usługi, na których przedstawimy ich użytkowanie,
  4. Vlog z naszej podróży, na którym pokażemy produkt/usługę podczas jego użytkowania, w naturalnych sytuacjach naszego podróżniczego życia,
  5. Masz inny pomysł? Chętnie go omówimy!

Z chęcią i zaangażowaniem zareklamujemy Twój produkt, mamy tylko jeden ważny warunek: musi być zgodny z naszym stylem życia, wartościami, które wyznajemy, musi być przez nas sprawdzony. Masz taki produkt? Chętnie nawiążemy współpracę! 🙂

 

współpraca - Na Nowej Drodze Życia