Byliśmy tam

     Od momentu, kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z autostopem w 2010 roku, przejechaliśmy blisko 100 tys. km, odwiedziliśmy 29 krajów. Krótkie relacje z większości podróży możecie przeczytać i zobaczyć w podstronach. Wszystkie te wyprawy były dla nas wielkim przygotowaniem do podróży życia. Zdobyliśmy niezbędne doświadczenie (np.: gdzie i jak łapać stopa, co robić, aby nie chodzić 10km z buta na wylot, jak i gdzie spać za free, jak podróżować z małym budżetem itp.) Często ucząc się na własnych błędach,  nabyliśmy nowych umiejętności, dzięki którym podróżowanie jest łatwe i przyjemne.

    Ze względu na studia i pracę mogliśmy podróżować tylko w wakacje i przerwy świąteczne. Jednorazowo wypady nie trwały więcej niż 30 dni, co często bardzo nas denerwowało i ograniczało nasze możliwości poznawcze.

    Przez te wszystkie lata poznaliśmy wiele niesamowitych osób, z którymi kontakt mamy do dzisiaj, i to oni sprawili, że nasze podróże były pełne niespodziewanych zwrotów akcji, sytuacji, które pokazały, że jeśli się chce, to wszystko można.

    Pozdrawiamy zatem wszystkich naszych kierowców, dziękujemy za każdą przejechaną wspólnie odległość, za każdą podwózkę na wylot, każdą inspirującą rozmowę z Wami, za każdy nocleg, posiłek, zimną Colę i Sprite w upalny dzień. Dziękujemy za wyrozumiałość, kiedy jest potrzeba zatrzymywania się na stacji benzynowej co pół godziny, ponieważ pęcherz Asi odmawia posłuszeństwa 🙂 Dziękujemy za każdą Waszą historię, rady, troskę i wiarę, że to, co robimy ma sens. Wiemy, że gdyby nie Wy, naszych podróży po prostu by nie było!

Dziękujemy!Lola & Juan Carlos - Mama i Tata podczas podróży do Portugalii :)
Thank You!
Danke!
Merci!
Grazie!
Gracias!
Cпасибо!
Faleminderit!
Mulțumesc!
Köszönöm!